علی کافه

علی کافه

برند علی کافه با توجه به استقبال گسترده از قهوه فوری با هدف طراحی قهوه هایی با طعم و کیفیت متفاوت در سال 1999در جوهور باهرو مالزی “Johor Bahru Malaysia” توسط کمپانی پاور روت “Power Root” تاسیس شد.

علی کافه با توجه به شرایط آب و هوایی مالزی و با بهره گیری و الهام از گیاهان جنگل های بارانی Eurycoma Longifolia Jack و Labisia Pumilia شروع به تولید قهوه های متفاوت و خاص کرد.

با توجه به استقبال گسترده از این قهوه در خاورمیانه، این شرکت توانست محصولات خود را به چندین کشور خاورمیانه صادر کند.

این برند توانست با بهره گیری از بهترین مواد اولیه از جمله قهوه عربیکا، کلمبیا و روبوستا و استفاده از بالاترین استانداردهای بسته بندی جهان در تهیه و تولید قهوه به یکی از بزرگترین شرکت های تولید قهوه فوری تبدیل شود.

محصولات این برند در قهوه های فوری دسته بندی می شود. تمام قهوه های فوری در واقع همان پودر قهوه هایی می باشند که قبلا دم آوری شده اند و پس از دم کشیدن با استفاده از یک فرآوری خاص خشک شده اند.

شما برای درست کردن تمام مدل های قهوه علی کافه نیاز به دم کردن آن ندارید و تنها کافیست که پودر آنها را درون لیوان ریخته و بسته به میزان غلیظ بودنی که دوست دارید به آنها آب جوش اضافه کنید.

علی کافه بلک گلد (مشکی)، پرمیوم گلد (طلایی)، جنسینگ بدون شکر (نقره ای)، فرنچ رست و قهوه کلاسیک از مهمترین محصولات برند علی کافه در ایران هستند.

 


تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس